Pavasario knygos vaikams

Pavasarinis karantinas daug prisidėjo prie gausesnio knygų skaitymo. Nors pats karantinas mūsų rutinos labai nepakeitė, bet dar žiemą pradėtas skaitymo iššūkis leido prisijaukinti kasdienį tėvų skaitomų knygų klausymą.

Ėmėm naudoti kiek kitokį knygų rinkimosi metodą. Knygas renkamės iš Rubinaičio rekomendacijų sąrašo, bet liko maloni patirtis, kai prieš karantiną parsinešėm visą šūsnį knygų iš bibliotekos. Skaitytojų bilietų šeimoje net 4, tad pradėjom nešti gerokai daugiau knygų, nei reiktų tam kartui. Galimybė rinktis iš to šūsnio yra smagi, nors kartu ir apribota. Kitas smagus momentas – stebėti, kaip keičiasi neperskaitytų ir perskaitytų knygų santykis, kai visi pergalingai konstatuojam – „dar viena, dar viena ir dar viena“. Galiausiai smagu nunešti krūvą perkaitytų knygų atgal į biblioteką.

Pirmasis pokarantininis rinkinys

Parsineštus knygų šūsnius ėmiau fotografuoti, kad prieš gražinant būtų galima greičiau pasitikrinti ar visos surinktos. Tačiau vėliau pastebėjom, kaip gera vartant nuotraukas pamatyt kruveles pažįstamų knygų ir dar kartą jomis trumpai pasidžiaugti. Gaila, kad ne visų rinkinukų nuotraukos išliko, bet kadangi dar vedam ir perskaitytų knygų sąrašą, tai likusias atgaminsim iš jo.

1. KASDEPKE, Grzegorz (Gžegožas Kasdepkė). Aš nenoriu būti princesė.

2. KEPENIENĖ, Nijolė. Madingiausias krokodilas.

3. ADOMAITYTĖ, Gintarė. Debesėlis ieško vardo ir kitos pasakos.

4. NORDQVIST, Sven (Svenas Nordkvistas). Petsono tortas.

5. ŽILINSKAITĖ, Vytautė. Melagių pilis.

6. SCARRY, Richard (Richardas Skeris). Ką žmonės dirba visą dieną?

7. LINDMAN, Mervi (Mervė Lindman). Drąsioji Pupulė. (T)

8. GLIORI, Debi . Mylėsiu tave, kad ir kas benutiktų.

Keletą rinkinukų sudėję, knygas sureitingavom. Bet kol kas čia tik faktai. Įspūdžiams iškloti raštu dar nėra resursų, gal ūgtelėję vaikai darys tai patys ( arba ne 🙂 ). Tačiau neabejotinai mintys, pokalbiai ir pasaulėvaizdis nesustodami pildosi naujais personažais, istorijomis, emocijomis. Džiaugiuosi tuo kasdien!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.