Kalėdų senelis slapukas 2012

Netyčia aptikau smagų projektą – Kalėdų senelį slapuką. Labai smagi idėja, tad užsimaniau ir pati sudalyvaut. Kadangi ateities planuose yra Ližėje apgyventi ir temas apie maistą, o ir apskritai kulinarija yra viena iš mano didžiųjų meilių, tai toks padalyvavimas manau bus į temą. Ačiū idėjos autorei!

Dabar belieka išrinkti dovanėlę žmogui, kurio nematei, nežinai ir net neįsivaizduoji kas jį nudžiugintų. Kalėdinis spirgėjimas!!!

 Papildymas 2012 12 22

Štai ir aš! Visų pirma atsiprašau Kalėdų Seneliukų Slapukiukų! Apsilankė netikėtai namuose aukšta temperatūra, tai visi kiti reikaliukai nuėjo į kaži kelintą eilę…

Visų pirma pora strėlių Lietuvos paštui ( kaip lietuviškai kalėdiška ;P ). Takelį jau numyniau su 13 kg nešuliu ant rankų ( ir dar spurdančiu, visus pašto papuošimus nuplėšt bandančiu 🙂 ). Pirma smagi žinia buvo, kad Lietuvos Paštas nepriima atsiskaitymų banko kortelėmis! Aš kaip kovojanti su Šešėliu, tai tik taip ir atsiskaitinėju :). Tą pačią dieną grįžus gavau žinią, kad tame pačiame pašte manęs laukia ne tik siuntinio išsiuntimas, bet ir asmeninis siuntinys man. Tad prisigryninus grynųjų vėl pėdinom, šį kart ne tik duoti, bet ir imti. Atiduot atidaviau, bet nieko negavau. Šitoj vietoj strėlės man, nes pastovusis mano kišenės dokumentas neatspindi mano pasikeitusios šeimyninės padėties, tad išeidama žinojau kad teks grįžt. Trečias ėjimas buvo jau su pilnu pasiruošimu, tačiau….siuntos nerado, o paaiškino, kad ją pasiėmė paštininkė….Nutariau, kad ji irgi dalyvauja Kalėdų Senelio Slapuko akcijoj, bet darbuotoja vis dėl to patarė grįžt kitą dieną. Tad kaip ir patvirtina patarlė- trečias kartas nemeluoja, o ketvirtas garantuoja – gavau siuntinuką (beje dokumento net nereiko, matyt mano atkaklumas įrodė viską 😛 )!

 

Labai smagi dovanėlė! 2/3 skanumėlio, 1/3 idomėlio! Pakuotėje radau: skanučiukus cantucci, traškius karamelizuotus riešutukus ir tikrą pipirą, tiksliau jo sėklas dirvožemyje, su visa instrukcija, kaip turės vykti veiksmas. Džiaugsmas man! Ačiū Marijai 🙂

Visiem projekto dalyviam ir ne tik – nemaratoniško švenčių maratono! Nepavarkit, o pasidžiaukit artimųjų kompanija ir tom tikrom tikrom akimirkom!!!

7 komentarai apie “Kalėdų senelis slapukas 2012

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.