Kviečiu virtualios kavos!

Ližė startavo! Pirmieji mano virtualios duonos kepaliukai jau garuoja. Tad kol viskas šviežia- kviečiu visus draugus, bendraminčius ir artimuosius prie virtualios kavos puodelio! Jei tradiciškai prie kavos plepėtumėm, tai čia kviečiu rašyt. Rašyt apie bet ką, kas jums yra aktualu. Galit pasirašyt, galit likt anonimais. Galit pristatyt savo tinklaraštį, galit pristatyt save, o gal tiesiog pristatyt savo gyvenimą.

Kavos yra, duonos yra – tad prigriebkit sviesto!!!

16 komentar7 apie “Kviečiu virtualios kavos!

 1. Džiaugiuosi savo brangiosios pradėtu projektu, linkiu jam sulaukti ilgų vartojimo metų, plačios auditorijos ir gardžios kavos.

 2. Sveiki ir labas Deimante!
  That’s ok, buvo pirma mintis atidarius puslapį. Paskutiniu metu dažnai sau kartoju ir kur nors tai parašau – that’s ok. O taip yra, nes paskutiniu metu daug kartų klausiau grupės Lady Antebellum kūrybos. Atradau šią grupę, ypač užstrigo daina Just A kiss, o toje dainoje ir yra šie žodžiai. klipas gal kažką primena, gal norėtųsi kad taip būtų.
  Kadangi jau tris kavos išgėriau, tai dabar geriu arbatą Hibiscus – Sudano dedešvos žiedlapių arbata. Labai patinka šiaip. Parduotuvėje – lentynos apačioje ją randu.
  Tai ką linkėjimai iš Senamiesčio kaimo. Šaltoka pas pas mus čia, kūrenu židinį, Bandau dirbti prie projektelių.
  Foto bus galima įkelti prie komentaro? 🙂

 3. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/tinka6635.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/2475/tinka6635.jpg[/IMG][/URL]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.